Інтерфакс-Україна
16:08 16.11.2021

Міносвіти України рекомендує місцевій владі відновити очний освітній процес у школах

1 хв читати
Міносвіти України рекомендує місцевій владі відновити очний освітній процес у школах

Міністерство освіти і науки України звернулося до керівників місцевих органів влади із рекомендацією щодо відновлення очного освітнього процесу у школах, повідомив глава МОН Сергій Шкарлет.

"МОН звернулося до керівників місцевих органів влади з листом щодо відновлення очного освітнього процесу в школах. Перебуваючи на постійному зв'язку з керівниками департаментів та управлінь освіти обласних та місцевих адміністрацій, я отримую інформацію про готовність шкіл України повернути дітей за парти", - написав Шкарлет у Telegram-каналі.

На його думку, освітній процес у звичному форматі потрібен і учням, і вчителям.

"Соціалізація, живе спілкування, більш висока швидкість та якість засвоєння навчального матеріалу можливі лише за очного формату", - додав він.

Шкарлет закликав засновників та керівників закладів загальної середньої освіти не створювати нових перепон.

"За оперативною інформацією, повний цикл щеплення від COVID-19 отримали понад 533 тис. працівників закладів загальної середньої освіти, або понад 82% від їх загальної кількості. Принаймні однією дозою вакцини щеплено 95,6% працівників шкіл", - додав міністр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА