Інтерфакс-Україна
21:50 10.11.2021

США працюють з партнерами, щоб досягти продовження угоди про транзит російського газу через Україну

1 хв читати

Адміністрація США працює з партнерами над тим, щоб чинити тиск на РФ і домогтися продовження угоди про транзит російського газу через Україну, заявив у середу голова держдепу Ентоні Блінкен.

"Працюємо із союзниками та партнерами над тим, щоб використати важелі впливу та домогтися продовження угоди про транзит російського газу через Україну", - сказав він на спільній прес-конференції у Вашингтоні з головою МЗС України Дмитром Кулебою.

Говорячи про високі ціни на енергоносії в Європі, Блінкен зазначив, що "Росія може і має нарощувати постачання газу".

Відповідаючи на запитання про "Північний потік 2", держсекретар нагадав, що США та ФРН домовилися вжити заходів, якщо з'ясується, що цей трубопровід використовується з політичною метою.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атака РФ із запуском "Орєшніка" - чергова спроба Путіна тероризувати Україну та загрожувати безпеці Європи – міністр оборони Британії

Зеленський: У Києві мають бути всі резервні схеми протидії спробам окупантів вимкнути місто

Кличко: Опалення відновили мешканцям 1083 житлових будинків у Подільському, Оболонському та Дарницькому районах

МАГАТЭ хочет договориться об очередном перемирии для ремонта Украиной последней резервной ЛЭП ЗАЭС – Гросси

МАГАТЕ хоче домовитися про чергове перемир’я щодо ЗАЕС для ремонту Україною останньої резервної ЛЕП – Гроссі

До складу Ставки верховного головнокомандувача введено Боєва, Буданова та Іващенка

Системи водовідведення та водопостачання в Києві після атаки РФ повернулися до штатного режиму – Ковальчук

До Ради надійшли заяви про відставки міністрів оборони та цифрової інформації - спікер

Обережно очікуємо часткового відновлення тепла в Києві протягом доби, у складніших ситуаціях буде трохи довше – Ковальчук

Наразі 5800 будинків у Києві без тепла із 6 тис., які були без нього на ранок – Ковальчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА