Інтерфакс-Україна
12:48 05.11.2021

Контррозвідка СБУ викрила полковника ЗСУ, який мав громадянство РФ та збирав таємні відомості військового характеру

1 хв читати
Контррозвідка СБУ викрила полковника ЗСУ, який мав громадянство РФ та збирав таємні відомості військового характеру

Контррозвідка Служби безпеки України викрила полковника Збройних сил України - командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.

"Під час обшуку за місцем проживання військовослужбовця виявлено та вилучено жорсткі диски, флеш-носії, мобільні термінали, ноутбук, на яких зберігається інформація військового характеру, зокрема з обмеженим доступом, а також документи та блокноти із записами секретних відомостей", - повідомляє прес-служба СБУ.

За фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 422 (розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, або втрата документів чи матеріалів, що містять такі відомості) Кримінального кодексу України, в рамках якого встановлено наявність у зазначеного військовослужбовця ЗСУ контактів із чинними військовослужбовцями ЗС Російської Федерації та мешканцями тимчасово окупованої території АР Крим.

Продовжуються подальші слідчі дії, у межах яких перевіряється версія про збирання ним вищезгаданих відомостей за завданням спецслужб РФ. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Стрічка про ССО "Етос. Тінь вовка" вийшла на екрани в День ЗСУ

Зеленський підтвердив візит до Лондона у понеділок

"Укрзалізниця" відновила рух поїздів через Фастів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА