07:25 31.10.2021

Київська влада звернулася до правоохоронних органів через "захоплення земель столиці"

2 хв читати
Київська влада звернулася до правоохоронних органів через "захоплення земель столиці"

Міська влада Києва звернулася до Кабінету міністрів України, Національного антикорупційного бюро України та Державного бюро розслідувань щодо протиправного розширення кордону селища Коцюбинського Бучанською райрадою за рахунок київських лісів.

"20 жовтня 2021 року Бучанська районна рада протиправно ухвалила рішення про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення змін кордонів селища Коцюбинське. Особливо зухвалим є те, що межі селища розширилися з 87 до 3000 гектарів за рахунок київських лісів", - повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації.

Як повідомляється, міська влада попереджала правоохоронні органи, що бездіяльність Держгеокадастру щодо внесення кордону міста Києва призведе до негативних наслідків для територіальної громади столиці. За дорученням мера Києва подано позов до Держгеокадастру та його територіального органу про визнання протиправною бездіяльності цього органу.

Зазначається, що у 2012 році Київська міська рада вже відмовляла в узгодженні проекту з розширення кордонів Коцюбинського. Цього разу проект землеустрою щодо встановлення змін кордонів селища Коцюбинське навіть не надходив на погодження до Київської міськради та, відповідно, не погоджувався із нею. Ці факти свідчать про незаконне розширення території селища Коцюбинське, перевищення владних повноважень та заподіяння значних збитків територіальній громаді Києва.

"Наразі вже подані заяви про скоєння кримінального правопорушення до НАБУ та ДБР і звернувся до уряду щодо недопущення захоплення земель столиці та захисту інтересів її територіальної громади. Усі документи, що підтверджують чинний кордон Києва, надано правоохоронним органам", - наголосили у прес-службі.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА