19:47 30.10.2021

Голосування на виборах 31 жовтня з електронним паспортом неможливе

2 хв читати
Голосування на виборах 31 жовтня з електронним паспортом неможливе

Для отримання бюлетеня виборці повинні мати з собою паспорт громадянина України у вигляді паспортної книжечки чи картки, а не електронного паспорта, повідомили у прес-службі Центральної виборчої комісії.

"На сьогодні для підготовки та проведення проміжних виборів народних депутатів України в одномандатних виборчих округах №184 та №197, а також позачергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, призначених на 31 жовтня 2021 року, дільничні, окружні та територіальні виборчі комісії не забезпечені технічними пристроями для зчитування інформації е-паспорта громадянина України", - зазначено у повідомленні.

Щоб уникнути непорозумінь при отриманні виборчих бюлетенів під час голосування 31 жовтня 2021 року, ЦВК звернулася до виборців з проханням мати при собі паспорт громадянина України (у вигляді паспортної книжечки або картки).

У ЦВК також нагадали, що згідно з постановою Кабміну перевірка е-паспорта та е-паспорта для виїзду за кордон із використанням унікального електронного ідентифікатора у режимі реального часу є обов'язковою умовою їх використання особою для отримання адміністративних та інших послуг.

Також наголошується, що згідно із законом, проведення виборів не віднесено до послуг, для отримання яких може бути використаний електронний паспорт.

Як повідомлялося, у неділю, 31 жовтня, у двох мажоритарних виборчих округах (№184 у Херсонській області та №197 у Черкаській області) відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради.

У них зможуть взяти участь понад 290 тисяч виборців. Голосування проходитиме на 188 виборчих дільницях у Херсонській області та на 141 виборчій дільниці у Черкаській області.

Крім того, у Харкові відбудуться позачергові вибори міського голови, у яких візьмуть участь 10 кандидатів.

Раніше у ЦВК наголосили, що під час голосування 31 жовтня виборці зможуть віддати свій голос без пред'явлення сертифікату про вакцинацію або ковід-тесту.

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість жертв через удар по "Епіцентру" у Харкові зросла до шести

Кількість загиблих унаслідок удару по будгіпермаркету в Харкові зросла до п’яти

У рятувальних роботах на місці удару РФ по гіпермаркету в Харкові беруть участь шість екіпажів ТЧХУ

Генштаб: Кількість ворожих наступальних і штурмових дій зросла до 99, найбільше на куп'янському, покровському та курахівському напрямках

Унаслідок удару по центру Харкова постраждали 18 осіб, підліток у важкому стані

Президент Естонії: Найголовніше - зупинити російську військову машину

Кількість загиблих у результаті удару по будгіпермаркету в Харкові зросла до чотирьох

Кількість загиблих унаслідок удару по гіпермаркету в Харкові зросла до трьох

Кількість постраждалих унаслідок ударів по Харкову зросла до 54 людей

Глава МЗС Чехії після удару по Харкову: Не купуйтеся на кремлівські казки про мир

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА