Інтерфакс-Україна
19:45 22.10.2021

Зеленський затвердив Концепцію реформування Держспецзв'язку

1 хв читати
Зеленський затвердив Концепцію реформування Держспецзв'язку

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 22 жовтня "Про Концепцію реформування Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України".

Указ №544/2021 було розміщено на сайті глави держави.

Згідно з текстом указу, рішення набуває чинності з дня опублікування, 22 жовтня.

Концепція реформування Держспецзв'язку визначає цілі, завдання, етапи, основні пріоритети, напрями, механізми, а також очікувані результати реформування служби, які мають дати їй можливість окремо й у взаємодії з іншими складовими сектору безпеки та оборони ефективно протидіяти загрозам національній безпеці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

ГУР презентувало книгу-буклет про загиблого Героя України Віталія Пляку

Глава Міндовкілля: НВВ 3.0 визначить ціль України зі скорочення викидів парникових газів до 2035 року

УЦОЯО затвердив загальні характеристики тестів ЄВІ-2025 для вступників до магістратури

Кабмін висловив намір не ставати учасником угоди з Білоруссю про співробітництво в галузі вищої та післядипломної освіти

Кабмін погодив експериментальний проєкт з надання держдопомоги на навчання дітям осіб, які захищали незалежність України

Суд дозволив БЕБ провести спецрозслідування щодо співвласниці Айбокс Банку Шевцової

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА