07:04 15.09.2021

США нарощують зусилля з боротьби з кібератаками з-за кордону

1 хв читати
США нарощують зусилля з боротьби з кібератаками з-за кордону

Глава кіберкомандування США і директор Агентства національної безпеки (АНБ) генерал Пол Накасоне заявив, що працює над тим, щоб "активізувати" зусилля з реагування на кібератаки здирників на критично важливі організації країни.

"Ще півроку тому ми, ймовірно, сказали б: "Вимагання - це злочинна діяльність", - зазначив Накасоне в інтерв'ю Associated Press.

"Але якщо це впливає на державу, як ми бачили, то це стає проблемою національної безпеки. Якщо це проблема національної безпеки, то, звичайно, ми будемо активізувати зусилля щодо цього", - заявив він.

Накасоне повідомив агентству, що урядові фахівці "приділяють пильну увагу" боротьбі з загрозами кібербезпеки і в разі необхідності публічно закликають до відповідальності країни, які стоять за великими кібератаками.

За останні місяці США зіткнулися з серією потужних кібератак, метою яких було отримання викупу. При цьому влада країни приписувала низку з них хакерам із Росії.

Росія неодноразово відкидала всі обвинувачення американської сторони.

Адміністрація президента США Джо Байдена зробила реагування на загрози кібербезпеки ключовим пріоритетом. У травні американський лідер підписав виконавчий указ, спрямований на зміцнення федеральної кібербезпеки.

Атаки в кіберпросторі президент США обговорював із російським колегою Володимиром Путіним під час червневого саміту в Женеві.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА