Інтерфакс-Україна
14:59 01.09.2021

Депутат Безугла припускає звільнення міністрів Тарана та Уруського з посад восени

1 хв читати
Депутат Безугла припускає звільнення міністрів Тарана та Уруського з посад восени

Заступник голови парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар'яна Безугла (фракція "Слуга народу") допускає, що восени поточного року можливі зміни на посадах міністра оборони і віце-прем'єра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості, які наразі обіймають Андрій Таран та Олег Уруський відповідно.

"Щодо Лазебної я не можу вам прокоментувати. Що стосується Тарана та Уруського... такий варіант є, що, можливо, восени будуть зміни", - сказала Безугла агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання, чи відповідає дійсності інформація, що Верховна Рада найближчими місяцями може звільнити Тарана, Уруського та міністра соціальної політики Марину Лазебну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС України та Словаччини відвідали медзаклад, оснащений за словацької підтримки

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

У ДТП в Києві загинули двоє поліцейських та двоє цивільних, ще троє постраждалих – поліція

Стефанчук: Україна та Польща не можуть допустити, щоб спільний ворог роз'єднав наші держави

Російський fpv-дрон атакував службове авто поліції у Харківській області, без постраждалих

РФ атакувала автозаправний комплекс у Херсонській області, є загиблі та поранені – OKKO

Ворог знову атакував ТЕС ДТЕК, станція зазнала руйнувань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА