Інтерфакс-Україна
17:26 15.08.2021

На Донбасі з опівночі було тихо, розміновано 1 га території - штаб ООС

1 хв читати
На Донбасі з опівночі було тихо, розміновано 1 га території - штаб ООС

Російські найманці не порушували режим припинення вогню в районі проведення операції Об'єднаних сил з початку доби станом на 17.00 15 серпня, повідомляється на сторінці ООС в Facebook.

"З початку цього періоду порушень режиму припинення вогню з боку російських окупантів не зафіксовано... українські воїни контролюють ситуацію в районі проведення операції об'єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації і дотримуються режиму припинення вогню", - йдеться в повідомленні

Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій зі складу Об'єднаних сил за той же період розмінували 1 га території та передали на знищення 72 вибухонебезпечних предмети.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: підвищення посадових окладів на 30% з січня стосуватиметься дитсадків, шкіл, позашкільної, професійної та фахової передвищої освіти

У Запоріжжі відновлено енергопостачання майже 28 тисяч споживачів, знеструмлених через негоду

Нацполіція ліквідувала масштабний канал нелегального збуту трофейної та втраченої на війні зброї

Понад 22 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

Опитування в "Київ Цифровий": 57% киян підтримали найменування вулиці на честь Парубія

13 людей загинули, 98 постраждали внаслідок сходження потяга з рейок у Мексиці

На Харківщині за добу поранено троє цивільних, зафіксовано понад 200 бойових зіткнень

ППО знешкодила 21 із 25 безпілотників, зафіксоване влучання 4 ударних БпЛА на 2 локаціях

Понад 12 тисяч споживачів залишилися без електропостачання на Тернопільщині через негоду

Посол України у Великій Британії Валерій Залужний готується покинути дипломатичну посаду на початку січня - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА