Інтерфакс-Україна
12:36 31.07.2021

Посольство США закликає українську владу притягти до відповідальності вбивць Гандзюк

1 хв читати
Посольство США закликає українську владу притягти до відповідальності вбивць Гандзюк

Посольство США в Україні в річницю нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк закликало владу притягти до відповідальності винуватців і висловило солідарність з українським народом, що вимагає справедливості в цій справі.

"Сьогодні ми відзначаємо третю річницю нападу на Катерину Гандзюк, громадську активістку, яка боролася з корупцією і яка віддала своє життя за демократичну і процвітаючу Україну. Ми продовжуємо підтримувати український народ у його вимозі справедливості для Гандзюк", - наголошується в повідомленні посольства в соцмережі Twitter.

Як повідомлялося, 31 липня 2018 року в Херсоні невідомий облив концентрованою сірчаною кислотою активістку Гандзюк біля її будинку. Постраждалу з опіками доставили в місцеву лікарню, але незабаром перевели в медзаклад Києва. 4 листопада Гандзюк померла.

Фігуранти справи - голова Херсонської облради Владислав Мангер, помічник колишнього народного депутата Ігор Павловський, екс-учасник АТО Сергій Торбін і Олексій Левін (Москаленко) - звинувачуються в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 27 (види співучасті), п. п. 4, 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Суд визнав винними та засудив до позбавлення волі п'ятьох безпосередніх виконавців нападу на Гандзюк.

Приморський районний суд Одеси виніс вирок Павловському, призначивши йому покарання у вигляді двох років позбавлення волі з випробувальним терміном - один рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА