Інтерфакс-Україна
19:39 23.07.2021

Тайфун наближається до Тайваню, прибережних міст Китаю, постраждалого раніше від повеней

1 хв читати
Тайфун наближається до Тайваню, прибережних міст Китаю, постраждалого раніше від повеней

Тайфун, як очікується, обрушиться на Тайвань і китайську провінцію Чжецзян на вихідних, повідомляє в п'ятницю агентство Associated Press.

За прогнозами, тайфун досягне провінції Чжецзян у неділю і принесе сильні зливи і вітер. Він також торкнеться північної частини Тайваню.

Влада оголосила про підвищену загрозу і видала розпорядження почати підготовку до стихійного лиха, зокрема - евакуювати жителів з прибережних районів, а також повернути всі судна в порти.

Раніше на цьому тижні повідомлялося, що сильні повені обрушилися на Китай. Сильно постраждала провінція Хенань. Жертвами стихії стали понад 50 людей. У Хенані порушено залізничне, повітряне та автомобільне сполучення, в Чженчжоу затоплено метрополітен, розмиті автошляхи, будинки, частина міських вулиць оголошені небезпечними для пересування.

У зв'язку з ситуацією, що склалася, голова КНР Сі Цзіньпін дав указівки, спрямовані на запобігання шкоди від повеней і надання надзвичайної допомоги. Він наголосив, що безпека життя і майна людей повинні бути поставлені на перше місце.

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА