Інтерфакс-Україна
14:31 19.07.2021

Зеленський ознайомився із ситуацією у сфері безпеки на кордоні з Абхазією

1 хв читати
Зеленський ознайомився із ситуацією у сфері безпеки на кордоні з Абхазією

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Грузії для участі у "Батумській міжнародній конференції" ознайомився з ситуацією у сфері безпеки на кордоні з окупованою Абхазією, повідомляє прес-служба глави держави.

Як повідомляється, Зеленський пройшовся Інгурським мостом, який на сьогодні є єдиним пунктом пропуску в регіоні, де поспілкувався з представниками Моніторингової місії Євросоюзу в Грузії.

За словами керівника місії Марека Щігела, робота пункту пропуску була обмежена у зв'язку з пандемією COVID-19, через що місцеві мешканці відчували суттєві труднощі. Щодня цей пункт пропуску перетинають до 2 тис. осіб. Він також повідомив, що самопроголошена "влада" Абхазії та "Південної Осетії" відмовляє місії в допуску на контрольовану ними окуповану територію Грузії.

Як зазначив президент, під час відвідування спостережного пункту Абастумані він мав можливість побачити, як триває окупація частини суверенної території цієї країни.

"В Абхазії нарощується військова присутність РФ, порушуються права громадян", - сказав Зеленський.

Глава держави наголосив, що Україна та Грузія єдині у своїх ініціативах щодо повернення тимчасово окупованих територій на майданчиках провідних міжнародних та регіональних організацій.

Він запевнив, що Україна та Грузія є дружніми державами і стратегічними партнерами, обопільно підтримують територіальну цілісність і суверенітет один одного, тому спільно працюватимуть для деокупації своїх територій та реалізації прагнень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завод "Євроформат" 2025р збільшив виробництво ліфтів на 20%

Майбутній прем'єр Нідерландів виключає переговори з Путіним і заявляє про підтримку України – ЗМІ

Рада оборони Харківської області ухвалила евакуацію в примусовий спосіб родин із дітьми із семи сіл Старосалтівської громади

Запоріжжя у січні через обстріли зазнало три регіональні блекаути та 90 пошкоджень електромереж

До Києва надійшла перша партія генераторів від мерії та громади Варшави – Кличко

Освітній омбудсмен пропонує розділити вступників з ТОТ та вступників з територій активних бойових дій в окремі квоти

Кабмін скасував ліцензування експорту та імпорту літій-іонних акумуляторів

Шість супермаркетів "АТБ" на Троєщині тимчасово працюватимуть цілодобово

Впровадження енергоавтономних систем в житлові проєкти збільшує вартість квадратного метра на 10-15% – думка

НЗФ може зiткнутися з труднощами при виконаннi фiнансових зобов'язань через війну - керівництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА