10:03 16.07.2021

У Києві через спеку вводять обмеження на в'їзд великовагового транспорту з 10:00

1 хв читати
У Києві через спеку вводять обмеження на в'їзд великовагового транспорту з 10:00

У п'ятницю, 16 липня, з 10:00 на в'їздах до Києва вводиться обмеження на рух великовагового транспорту, вага якого перевищує 24 тонни, через високу температуру повітря, повідомляє прес-служба Патрульної поліції Київської області.

"В'їзд великовагового автотранспорту вагою понад 24 тонн й навантаженням на вісь понад 7 тонн обмежено через перевищення денної температури повітря понад 28 °С", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в Telegram.

Уточнюється, що обмеження здійснюється на всіх під'їздах до Києва. Про їх зняття буде повідомлено додатково (орієнтовно до 20:00).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА