Інтерфакс-Україна
14:26 12.07.2021

МЗС України оприлюднило відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за кордон

1 хв читати
МЗС України оприлюднило відповіді на найпоширеніші запитання про подорожі за кордон

Міністерство закордонних справ України підготувало відповіді на поширені запитання про подорожі у 2021 році та роз'яснило, де можна знайти найсвіжішу інформацію про в'їзд до країн.

"Якщо ви плануєте поїздку за кордон у справах чи відпочинок, обов'язково перевірте режим в'їзду та документи, які вам знадобляться", - йдеться в інформації, розміщеній на сайті МЗС України в понеділок.

Зокрема, в розділі подаються відповіді на запитання про те, де дізнатися про відкриті країни й умови перетину кордону, чи працює безвіз, які документи потрібні для поїздки за кордон, як убезпечити себе від ризиків під час поїздки за кордон.

Зокрема, міністерство роз'яснило, де можна знайти найсвіжішу інформацію про те, в які країни дозволено в'їзд, чи можна перетнути транзитом територію країни, в яку в'їзд заборонений під час пандемії, де можна знайти перелік затверджених вакцин для в'їзду в країну, де робити ПЛР-тест перед вильотом, щоб його прийняли в іншій країні, коли в Україні запрацюють цифрові COVID-сертифікати й чи визнаватимуться вони у ЄС і світі, чи потрібно оформляти для подорожі страховий поліс, куди звертатися в разі виникнення критичної ситуації за кордоном.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російська атака по саркофагу Чорнобильського реактора в 2025 році була навмисною – генпрокурор

Посли ЄС схвалили як останній законодавчий акт, необхідний для надання Україні EUR90 млрд позики, так і 20-ий пакет санкцій для РФ

Словаччина перестане блокувати пакет санкцій ЄС проти РФ після відновлення поставок "Дружбою" – Фіцо

Двоє українців загинули, 16 поранені через ДТП у Болгарії – ЗМІ

По всій Україні в четвер очікуються дощі

Понад 60% українців переконані, що РФ порушить мирну угоду і нападе знову, – дослідження КБФ

Один чоловік загинув, ще один шпиталізований через удар ворожого БпЛА по цивільному авто в Харківській області

Викрито шахрая, який виманив у волонтерів 1,5 млн грн нібито для придбання дронів для ЗСУ

Голова Нацполіції: Близько 70% поліцейських пройшли через фронт

Сирський поспілкувався з командирами підрозділів на покровському напрямку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА