Інтерфакс-Україна
08:42 12.07.2021

Нідерланди знову ввели обмеження через COVID-19

1 хв читати

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте оголосив про низку нових обмежувальних заходів, вони почали діяти з 10 липня в зв'язку зі зростанням кількості заражень коронавірусом COVID-19 у країні,

"Якщо ми нічого не зробимо, темпи поширення інфекції зростатимуть. Абсолютно очевидно, що ми повинні припинити швидке поширення вірусу до кореня. Наразі рівень захворюваності стрімко зростає, переважно через вкрай заразний штам "дельта", - заявив голландський прем'єр, слова якого наводять західні ЗМІ у п'ятницю.

Тепер в Нідерландах припиняють роботу нічні клуби і дискотеки, а магазини закриваються опівночі.

Рютте нагадав, що всі відвідувачі ресторанів і кафе повинні дотримуватися соціальної дистанції в півтора метра.

Всі заходи розважального характеру, зокрема жива музика, будуть заборонені. Однак, як зазначає влада країни, поки не йдеться про новий локдаун і обов'язкове носіння масок у приміщенні.

За минулий тиждень кількість випадків зараження коронавірусом у Нідерландах зросла в сім разів.

За час пандемії коронавірусу в Голландії інфекція підтвердилася у 1,7 млн людей. 17,7 тис. пацієнтів померли після зараження COVID-19, понад 1,6 млн вилікувалися.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чотири екіпажі швидкого реагування УЧХ допомагали постраждалим від російської атаки БпЛА у Харкові

В лівобережній частині Києва відновлено водопостачання – Київводоканал

Перемовини в Абу-Дабі були конструктивними, наступні зустрічі можуть відбутися наступного тижня – Зеленський

На лінії фронту відбулося 61 боєзіткнення, майже половина з них на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Наступний раунд переговорів між Україньою, США та РФ відбудеться наступного тижня – ЗМІ

Близько 600 будинків на Троєщині в Києві без тепла, води і світла – мер

Орбан чинить злочин проти Угорщини та закарпатських угорців, блокуючи вступ України до ЄС – Сибіга

Перемовини України, США та РФ в Абу-Дабі завершилися – речниця секретаря РНБО

Окупанти вдарили по фабриці Roshen вночі двічі в одне й те саме місце – Порошенко

Клименко: внаслідок російських атак постраждали близько 40 осіб, пошкоджено понад 170 об’єктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА