Інтерфакс-Україна
17:37 06.07.2021

До Португалії прийшла четверта хвиля пандемії COVID-19 - прем'єр

1 хв читати
До Португалії прийшла четверта хвиля пандемії COVID-19 - прем'єр

У Португалії розпочалася четверта хвиля пандемії коронавірусу COVID-19, повідомляє телерадіомережа RTP із посиланням на заяву прем'єра Антоніу Кошти.

"Країна бореться з цією важкою пандемією, і наразі ми зіткнулися з четвертої її хвилею. Ми не можемо відволікатися, не можемо розслаблятися", - заявив у вівторок прем'єр. Його виступ транслювала RTP.

Він зазначив, що в країні активно проводиться вакцинація населення проти коронавірусу, і її буде прискорено, незважаючи на пов'язані з цим труднощі.

"Ми прискорюємо процес вакцинації. Незважаючи на незручності для тих, хто вакцинуватиметься в найближчі два тижні, ми докладемо максимум зусиль, це посилить безпеку всіх людей, і особливо тих, хто швидше зможе отримати другу дозу вакцини", - заявив Кошта.

Згідно з інформацією RTP, напередодні в країні поставили рекорд за кількістю щеплень за добу - 141,5 тис. доз вакцини вкололи португальцям протягом дня. Повністю вакциновано в країні близько 32% населення, а однією дозою вакцини - майже 52%.

За даними RTP, в країні тепер виявляють, як правило, понад 2 тис. нових випадків зараження на добу. Приблизно таку саму кількість нових заражених у Португалії виявляли в лютому.

Від початку пандемії COVID-19 у країні виявили понад 892,7 тис. випадків зараження COVID-19, загинули понад 17,1 тис. захворілих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одещина отримала гуманітарну допомогу від румунської лікарні за сприяння посольства України - МЗС

У Фінляндії шторм "Ханнес" залишив без електроенергії понад 115 тис. домогосподарств - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 186 ворожих атак - Генштаб

Одна людина загинула, ще 13 постраждали в ДТП за участі маршрутки на трасі Київ–Харків на Київщині

Макрон анонсував зустріч Коаліції охочих в Парижі у січні та повідомив про окрему розмову із Зеленським після його зустрічі з Трампом

Європейські лідери привітали прогрес у мирних переговорах щодо України після розмови Зеленського і Трампа

РФ не погодилася на зупинку вогню для проведення в Україні референдуму – Трамп

Трамп: Я бачу тристоронню зустріч із Зеленським і Путіним у потрібний час

Трамп: до робочої групи з боку США увійдуть зокрема Віткофф, Кушнер, Рубіо

Трамп: питання зони вільної торгівлі та контролю та Донбасі ще не вирішене, але прогрес у ньому є

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА