Інтерфакс-Україна
12:54 28.06.2021

Понад 400 громадян України перебувають у місцях позбавлення волі в РФ та на окупованих територіях - Денісова

1 хв читати
Понад 400 громадян України перебувають у місцях позбавлення волі в РФ та на окупованих територіях - Денісова

405 громадян України, включаючи військових і жінок, перебувають у місцях позбавлення волі в Російській Федерації та на тимчасово окупованих українських територіях, заявила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"На жаль, держава не може гарантувати на сьогодні дотримання конституційних прав і свобод на окупованих територіях. Наші співвітчизники змушені виживати за законами природного відбору держави-агресора, яка викорінює не лише все українське, а й людську гідність. 405 громадян України, із яких 44 військовослужбовці та 30 жінок, перебувають у концтаборах і місцях для тортур Російської Федерації та на окупованих територіях", - зазначила Денісова на урочистому засіданні парламенту з нагоди 25-ї річниці ухвалення Конституції України у понеділок.

Водночас вона зазначила, що за останні роки Офіс омбудсмена зафіксував значне збільшення кількості повідомлень про порушення прав громадян. За словами Денісової, у 2019 році таких повідомлень було 34 тисячі, у 2020-му - понад 48,5 тисяч, а за перше півріччя 2021-го - вже понад 27 тисяч.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

США розглядає можливість виплат у 10–100 тис. доларів жителям Гренландії в межах обговорення потенційного "придбання" острова

Через масовану ракетну атаку ворога в столиці виникли перебої з водопостачанням – мер

Ракета, якою ворог атакував Львів, рухалася зі швидкістю близько 13 тис. км/год – ОК "Захід"

У Києві пошкоджено критичну інфраструктуру, є перебої з електропостачанням – мер

КМВА: унаслідок російської атаки в Києві вже 13 поранених

На Київщині з підвального приміщення приватного будинку деблоковано чотирьох постраждалих, серед них 5-річна дитина – ОВА

У Києві вже четверо загиблих: серед них медик, шість осіб поранені

Сімох гірняків евакуювали із шахти у Кривому Розі – ДСНС

В Києві у результаті ворожої атаки загинуло двоє осіб, п’ятеро поранені, зруйновано під’їзд у Дніпровському районі - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА