Інтерфакс-Україна
18:24 23.06.2021

МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до РФ, Індії, Великої Британії та Португалії через спалах "індійського" штаму COVID-19

1 хв читати
МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до РФ, Індії, Великої Британії та Португалії через спалах "індійського" штаму COVID-19

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам утриматися від поїздок до країн, де спостерігається найбільший спалах "індійського" коронавірусу.

"У зв'язку зі стрімким поширенням нового, агресивного штаму коронавірусу SARS-CoV-2 "Дельта", з метою захисту здоров'я населення України та забезпечення контролю за епідемічною ситуацією в нашій державі, Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до країн, де спостерігається найбільший спалах зазначеного виду COVID-19: Індії, Великої Британії, Португалії, Російської Федерації, до повної стабілізації епідемічної ситуації", - повідомляє МЗС України в середу.

Зазначається, що громадянам, які наразі перебувають на території зазначених країн, рекомендується чітко дотримуватися протиепідемічних вимог та інструкцій представників компетентних органів країни перебування, невідкладно звертатися до місцевих медичних закладів у разі появи симптомів респіраторного захворювання, а також бути готовими до додаткового карантину після прибуття до України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: США забезпечили прохід понад 100 млн барелів нафти через Ормузьку протоку

Двоє підлітків постраждали внаслідок вибух невідомого предмету на Сумщині – ОВА

Відомо про п'яту постраждалу від удару по багатоповерхівці у Павлограді – ОВА

Четверо людей, серед них – підліток, поранено через ворожу атаку на Павлоград – ОВА

Зеленський: За рік після створення угруповання СБС уражено російських цілей на майже $40 млрд

Російські БпЛА атакували два цивільних торговельних судна у Чорному морі

Свириденко: В Україні запровадять градацію штрафів та посилять відповідальність для системних порушників

Зеленський призначив 11 червня Днем Сил безпілотних систем ЗСУ

Освітній омбудсмен просить владу Одеси і області повідомити, чи розглядалося питання проведення НМТ в укриттях

Двоє людей дістали поранення через удари ворожих БпЛА по Дніпропетровщині за день – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА