Інтерфакс-Україна
07:11 21.06.2021

У Київській області за неділю потонули троє людей, з них 1 дитина, ще одна врятована дитина померла в кареті "швидкої"

1 хв читати
У Київській області за неділю потонули троє людей, з них 1 дитина, ще одна врятована дитина померла в кареті "швидкої"

Поблизу с.Лебедівка (Київська обл.) потонули двоє людей, серед них одна дитина, ще одна дитина померла пізніше в кареті швидкої допомоги. Ще одна людина потонула в Фастівському р-ні, повідомили в прес-службі ДСНС.

"20 червня до ДСНС надійшла інформація, що під час відпочинку на Київському водосховищі біля с.Лебедівка Вишгородського району зникли 2 людей (попередньо потонули, з них 1 дитина 2011 р.н.) і 1 дитина (2017 р.н.) врятована місцевим населенням, але після проведених реанімаційних заходів померла в кареті ШМД", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в неділю ввечері.

До пошукових робіт від ДСНС залучено 11 осіб (із них 6 водолазів) і 3 од. техніки (з них 1 човен).

Цього ж дня о 19:00 до ДСНС надійшла інформація, що на р.Кам’янка поблизу с.Триліси Фастівського району потонула ще одна людина. На човні перебувало 8 осіб, із них 7 самостійно дісталися до берега.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

Екс-секретар РНБО Литвиненко розпочав дипломатичну місію у Сербії

Свириденко провела нараду щодо захисту енергосистеми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА