Інтерфакс-Україна
20:56 17.06.2021

За попередніми даними, завтра в Москві буде вже понад 9 тис. хворих коронавірусом

1 хв читати

Мер Москви Сергій Собянін заявляє про погіршення ситуації з коронавірусом у столиці.

"Ситуація розгортається просто у нас на очах: за попередніми даними, завтра вже буде понад 9 тис. хворих у Москві. Такого показника у нас не було, і це дуже погано, що великий відсоток нововиявлених - це люди, які госпіталізуються буквально протягом декількох днів", - сказав мер у четвер на зустрічі з рестораторами.

Він уточнив, що хвороба протікає дуже швидко. "Якщо раніше ми спостерігали від 10 до 14 днів ці процеси, то сьогодні протягом п'яти днів у людини виявляються більш важкі симптоми", - сказав мер.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України – ЗМІ

Рада відхилила євроінтеграційний законопроєкт про біоцидні продукти

США будуть змушені відповісти на збиття Іраном американського гелікоптера Apache – Трамп

Семеро людей дістали поранень на Дніпропетровщині через ворожі атаки безпілотниками та авіабомбами

Стефанчук: Висновок РЄ щодо Цивільного кодексу загалом позитивний, але є рекомендації

Боснія і Герцеговина стане 50-м учасником Міжнародної коаліції за повернення українських дітей

У Силах оборони України не підтверджують інформацію про виведення російських військ з Кінбурнської коси – Волошин

"Укрзалізниця" додала 12 нових рейсів та оновила графік руху на літній сезон

"Укрзалізниця" додала 12 нових рейсів та оновила графік руху на літній сезон

У Харкові постраждала жінка внаслідок удару БпЛА по центру міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА