Інтерфакс-Україна
13:15 21.05.2021

Кличко: Тиск на столичну владу триває

1 хв читати
Кличко: Тиск на столичну владу триває

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що тиск на столичну владу триває, ввечері у четвер правоохоронці прийшли з обшуками на КП "Київтеплоенерго".

"Так. Перевірки та обшуки тривають. Наприклад, вчора ввечері прокуратура та податкова поліція прийшли до КП "Київтеплоенерго". Після того, як вранці шукали щось в Департаменті житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА), структурні підрозділи надають всю документацію. Навіть ту, що не стосується проваджень, за якими приходять правоохоронці. Такі масові раптові облави та постановочні акції - це, ще раз наголошу, маніпуляції для дискредитації міської влади. Спроба дестабілізувати ситуацію в столиці", - сказав Кличко під час онлайн-брифінгу у п'ятницю.

Мер зазначив, що знову звернувся до правоохоронних органів із вимогою надати докладний звіт про статус справ, за якими КМДА передавала документи за результатами аудитів.

"Нагадаю, з 2015 року Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА здійснив 385 перевірок. І передав правоохоронцям матеріали за 316 об'єктами аудиту. Тому запитання: яка ситуація з цими справами? Чому декілька років чекали, а тепер реагують на результати наших перевірок? Тільки руки дійшли чи треба терміново заляпать Кличка та столичну владу?" - сказав Кличко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА