20:11 06.05.2021

Генсек ООН вітає готовність США на час відмовитися від патентів на вакцини від COVID-19

1 хв читати
Генсек ООН вітає готовність США на час відмовитися від патентів на вакцини від COVID-19

Генсек ООН Антоніу Гутерріш заявив, що вважає правильним рішення США підтримати ідею про тимчасову відмову від патентів на вакцини від коронавірусу COVID-19.

"Я вітаю безпрецедентне рішення адміністрації США у випадку з вакцинами від COVID-19 зробити виняток з правила про захист інтелектуальної власності" - написав він у Twitter.

"Ми всі згодні, що ніхто не буде захищений від вірусу, поки захист не отримають усі", - додав Гутерріш.

Раніше в адміністрації США заявили, що підтримують ініціативу СОТ про тимчасову відмову від патентів на вакцини від COVID-19. Передбачається, що такий крок може дозволити наростити виробництво вакцин у світі. Однак, як зазначають західні ЗМІ, виробники медичних препаратів не виключають, що відмова від патентів не приведе до такого ефекту.

Більше того, противники ініціативи адміністрації Джо Байдена наголошують, що його рішення позбавить доходів безпосередньо розробників інноваційних вакцин.

Торгпред США Кетрін Тай, коментуючи рішення, зазначила, що "надзвичайні обставини вимагають прийняття надзвичайних заходів".

Вона пояснила, що тепер США розпочнуть переговори в СОТ з цього питання. За словами Тай, на цю роботу може знадобитися чимало часу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА