Інтерфакс-Україна
13:20 04.05.2021

Харківська поліція затримала підозрюваного в подвійному вбивстві

1 хв читати
Харківська поліція затримала підозрюваного в подвійному вбивстві

Поліція затримала 22-річного харків'янина за підозрою в убивстві 29-річного чоловіка та його 24-річної співмешканки.

"Слідчі оголосили чоловікові про підозру в скоєнні злочину за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Якщо провину затриманого буде доведено в суді, підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

За словами начальника поліцейського главку Андрія Рубеля, через кілька годин після того, як тіла загиблих було виявлено у квартирі, де вони мешкали, правоохоронці мали інформацію про можливу причетність до вбивства знайомого загиблих.

Під час обшуку за місцем проживання підозрюваного поліцейські вилучили речові докази, які направили на експертне дослідження.

Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України. Слідчі відпрацьовують різні версії вбивства, зокрема і вбивство через ревнощі.

Найближчим часом підозрюваному буде обрано запобіжний захід.

"Ми разом із прокуратурою наполягатимемо на триманні під вартою без внесення застави", - сказав Рубель.

Як повідомлялося, ввечері 2 травня до поліції надійшло повідомлення про те, що в квартирі в будинку на вул. Дружби Народів було виявлено тіла 29-річного чоловіка і його 24-річної співмешканки. Тіла знайшла мати чоловіка, яка прийшла до сина в гості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб

Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

Мінрозвитку планує на 2026р угоду про міжнародні автоперевезення з Албанією та початок перевезень з Марокко

СБУ: Російські спецслужби намагалися влаштувати провокацію проти очільника Служби безпеки в Одеській області

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА