Інтерфакс-Україна
07:27 25.04.2021

Туреччина відреагувала на визнання Байденом геноциду вірмен

1 хв читати
Туреччина відреагувала на визнання Байденом геноциду вірмен

Рішення президента США Джо Байдена визнати геноцид вірмен в Османській імперії - популізм, заявив в суботу глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу.

"Анкара не сприймає і рішуче засуджує заяву президента США від 24 квітня щодо подій 1915 року", - цитує міністра агентство "Анадолу".

"Глава МЗС Туреччини назвав заяву президента США про так званий геноцид вірмен популізмом", - зазначає агентство.

Крім того, Чавушоглу попередив, що Анкара "цілком відкидає цю заяву (Байдена - ІФ)".

Раніше в суботу Байден заявив, що визнає масові вбивства і депортацію вірмен в Османській імперії геноцидом. Попередники Байдена в Білому домі ці події геноцидом не називали.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА