Інтерфакс-Україна
20:54 22.04.2021

Кулеба обговорив із главою МЗС Канади дестабілізувальні дії Росії

1 хв читати
Кулеба обговорив із главою МЗС Канади дестабілізувальні дії Росії

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Канади Марком Гарно, під час якої сторони приділили особливу увагу ескалації Росією безпекової ситуації поблизу українського кордону та на тимчасово окупованих територіях України, повідомляє прес-служба українського МЗС у четвер.

"Глава МЗС України розповів канадському колезі про актуальну ситуацію в зоні російсько-українського збройного конфлікту, наголосив на протиправних діях РФ в Азово-Чорноморській акваторії, мілітаризації тимчасово окупованого Криму, Чорного та Азовського морів", - йдеться в повідомленні.

Марк Гарно зазначив, що "Канада з великим занепокоєнням ставиться до посиленої військової присутності РФ на кордоні з Україною та загроз, які нинішні дестабілізувальні дії Москви становлять для безпеки нашої держави та Європи загалом".

"Глава канадської дипломатії відзначив виважену позицію України в ситуації, що склалася, підтвердив незмінну підтримку Канадою суверенітету і територіальної цілісності України та її євроатлантичних прагнень", - зазначають у відомстві.

Наголошено, що співрозмовники також обговорили подальшу співпрацю у рамках українсько-канадської робочої групи з мобільності для зміцнення діалогу в міграційній та візовій сферах.

"Дмитро Кулеба та Марк Гарно також скоординували дії в контексті підготовки до наступного етапу переговорів з Іраном стосовно притягнення до відповідальності винних за збиття літака PS752 та встановлення справедливості для жертв трагедії та їхніх родичів", - резюмують у МЗС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА