16:41 21.04.2021

Понад 48 тисяч киян отримають матеріальну допомогу від міської влади до роковин Чорнобильської трагедії - Кличко

2 хв читати
Понад 48 тисяч киян отримають матеріальну допомогу від міської влади до роковин Чорнобильської трагедії - Кличко

Понад 48 тисяч киян отримають матеріальну допомогу від міської влади до роковин Чорнобильської трагедії, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Наближається трагічна дата в історії України - роковини Чорнобильської катастрофи. Днями я підписав розпорядження про надання щорічної матеріальної допомоги до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи. Одноразову адресну соціальну допомогу - від 600 до 1000 гривень - отримають понад 48 000 киян, які постраждали внаслідок аварії", - сказав Кличко під час онлайн-брифінгу.

Згідно з розпорядженням міського голови, матеріальну допомогу в розмірі 1000 грн отримають: діти з інвалідністю, пов'язаною з Чорнобильською катастрофою; діти-сироти, постраждалі від Чорнобильської катастрофи, які втратили обох батьків; діти-сироти, постраждалі від Чорнобильської катастрофи, які втратили одного з батьків; особи з інвалідністю I групи, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, що належать до категорії 1 постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи.

У розмірі 700 грн: особи, що належать до категорії 1 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи; дружина (чоловік) померлого (померлої) громадянина (громадянки) з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У розмірі 600 грн: особи, що належать до категорії 2 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Кличко зазначив, що міська влада допомагає особам, які постраждали від катастрофи, не лише напередодні роковин.

"Столична влада постійно працює над забезпеченням медичної допомоги ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, продовжує надавати квартири чорнобильцям. І фінансує цю програму за кошти міського бюджету", - сказав Кличко.

Він пояснив, що виплати перерахують на "Картку киянина", ті, хто отримує виплати через "Укрпошту", зможуть отримати допомогу у відділеннях установи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА