Інтерфакс-Україна
09:45 21.04.2021

На хабарі затримали співробітника міграційної служби, що обіцяв легалізувати перебування іноземця в Україні

1 хв читати
На хабарі затримали співробітника міграційної служби, що обіцяв легалізувати перебування іноземця в Україні

Співробітники Державного бюро розслідувань затримали начальника одного з відділів управління Державної міграційної служби в Херсонській області, який вирішив за гроші "сприяти" іноземному громадянинові в отриманні права на перебування в Україні, повідомляє прес-служба ДБР у середу.

"За попередньою інформацією, чиновник за $1000 обіцяв громадянину Азербайджану посприяти в оформленні необхідних документів, а також не вживати заходів щодо його примусового видворення", - йдеться в повідомленні.

У ньому зазначено, що у вівторок, 20 квітня, чиновника УДМС у Херсонській області затримали після отримання ним неправомірної вигоди.

"Наразі вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України) та обрання йому запобіжного заходу", - наголошують у ДБР.

Якщо провину затриманого доведуть у суді, то йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади терміном до трьох років із конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням в кримінальному провадженні здійснює Херсонська обласна прокуратура, оперативний супровід - управління Служби безпеки України в Херсонській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді відсутнє опалення, вода та електрика – нардеп

Нідерланди готові розглянути додаткову підтримку Україні на тлі російського терору - Сибіга

Кличко: В Києві без тепла лишаються близько 4 000 будинків

Права підозрюваного у підриві "Північних потоків" Кузнєцова суттєво порушуються в Німеччині – омбудсмен

Київ отримає від Німеччини дві когенераційні установки — Кличко

"Євросолідарність" передала ГО "Справа громад" кошти на закупівлю майже півтисячі FPV-дронів на оптоволокні

McDonald's рекомендує перевіряти актуальній статус роботи закладів у період знеструмлень

Україна готова до приватизації чверті "Енергоатому" - Соболєв

Україна закликає Раду керуючих МАГАТЕ відреагувати на атаку РФ та і вирішити питання присутності Росії в Раді - Сибіга

Міненерго призначило Гавву виконувачем обовʼязків глави "Оператора ринку"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА