Інтерфакс-Україна
09:00 16.04.2021

ЦВК прийняла уточнений протокол з результатами голосування на довиборах у Раду на окрузі №87 в Івано-Франківській області

1 хв читати
ЦВК прийняла уточнений протокол з результатами голосування на довиборах у Раду на окрузі №87 в Івано-Франківській області

Центральна виборча комісія (ЦВК) прийняла для обробки протокол окружної виборчої комісії з позначкою "Уточнений" про підсумки голосування в ОВО №87 на проміжних виборах народного депутата України від 28 березня 2021, повідомила прес-служба ЦВК.

Повідомляється, що відомості уточненого протоколу на засіданні комісії оголосив голова окружної виборчої комісії ОВО № 87.

Глава комісії Олег Діденко розповів, що вже зараз відомо про наявність двох судових справ щодо складання уточненого протоколу окружною комісією і зазначив:

"ЦВК ретельно опрацює усі отримані від ОВК матеріали, а також суди проаналізують наскільки правильно чи неправильно були виконані окружною виборчою комісією попередні рішення судів, що набрали законної сили. Таким чином ми отримаємо остаточні рішення, які враховуватимемо при встановленні результатів голосування в цьому окрузі", - повідомив Діденко.

28 березня 2021 року в одномандатному виборчому окрузі № 87 в Івано-Франківській області відбулись проміжні вибори до Верховної Ради.

За даними сайту Центральної виборчої комісії, після підрахунку 90,59% електронних протоколів, на окрузі № 87 лідирує Василь Вірастюк (партія "Слуга народу") - 31.51% голосів, на другому місці Олександр Шевченко (партія "За майбутнє") - 29,52 %, "свободівець" Руслан Кошулинський - 28.83%.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чорному морі - один ворожий корабель – ВМС ЗСУ

Дев’ятнадцять штатів США подали до суду на адміністрацію Трампа через загрозу втрати фінансування шкіл - ЗМІ

У застосунку Армія+ з’явився новий курс про фінансову грамотність для військових - Міноборони

Польща запускає програму на 250 млн злотих для підтримки бізнесу в Україні – Мінекономіки

Сибіга провів зустріч із главою МЗС Норвегії

В США звинуватили суддю з Вісконсина у перешкоджанні імміграційному арешту - ЗМІ

Єврокомісар Домбровскіс провів зустріч з міністром фінансів США, обговорено тарифи та підтримку України

США у приватному порядку погодилися підтримати "коаліцію охочих" — ЗМІ

Кам’янське атакували безпілотниками: постраждали троє людей, серед них дитина — ОВА

У Кіровоградській області ворожий БпЛА пошкодив вежу мобільного зв’язку — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА