Інтерфакс-Україна
06:54 16.04.2021

Україна поводитиметься виважено, але у разі розв'язання РФ гарячої фази, країна захистить себе надійно

2 хв читати
Україна поводитиметься виважено, але у разі розв'язання РФ гарячої фази, країна захистить себе надійно

Україна вестиме себе виважено, але якщо РФ спробує розв'язати гарячу фазу війни, країна захистить себе надійно, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Українська держава буде вести себе надзвичайно виважено, мудро для того, щоб уникнути масштабного кровопролиття, але якщо Росія проігнорує всі ці сигнали і все таки спробує розв'язати гарячу масштабну фазу, то Збройні сили України і Українська держава разом із партнерами захистить себе надійно", - сказав Кулеба в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" у четвер.

Міністр наголосив, що зараз метою є зупинити ескалацію з боку РФ і не допустити її.

"Наші західні партнери, які пройшли з нами шлях від 2014 року до сьогодні, вже поводяться інакше. Ми знали, яку помилку вони можуть повторити, тому Україна була першою, хто почав говорити відверто про те, що відбувається, і одразу сказали партнерам: не витрачайте час так, як ви зробили це у 2014 році, миттєво треба розкручувати маховик дій для того, щоб стримати Росію і не допустити нового масштабного кровопролиття", - зазначив Кулеба.

Глава МЗС також заявив, що Україна не готує жодних ескалацій і провокацій.

"Я хочу офіційно підтвердити, що українська держава не планує ніяких ескалацій, ніяких провокацій, жодних, як сьогодні Патрушев (секретар Ради безпеки Росії - ІФ) розповідав, що ми в Криму теракти вже плануємо або в інших регіонах Росії. Це все почерк ФСБ, він дуже добре всім відомий", - додав він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 22 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

Опитування в "Київ Цифровий": 57% киян підтримали найменування вулиці на честь Парубія

13 людей загинули, 98 постраждали внаслідок сходження потяга з рейок у Мексиці

На Харківщині за добу поранено троє цивільних, зафіксовано понад 200 бойових зіткнень

ППО знешкодила 21 із 25 безпілотників, зафіксоване влучання 4 ударних БпЛА на 2 локаціях

Понад 12 тисяч споживачів залишилися без електропостачання на Тернопільщині через негоду

Посол України у Великій Британії Валерій Залужний готується покинути дипломатичну посаду на початку січня - ЗМІ

Перший дзвінок Зеленського та Путіна за понад п’ять років може відбутися після переговорів у Мар-а-Лаго - ЗМІ

РФ завдала 635 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області — ОВА

У Донецькій області за добу загинула одна цивільна особа, п’ятеро поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА