Інтерфакс-Україна
18:05 06.04.2021

ПриватБанк відшкодував 230 млн грн у справі про ухилення податків до його націоналізації - Офіс генпрокурора

1 хв читати
ПриватБанк відшкодував 230 млн грн у справі про ухилення податків до його націоналізації - Офіс генпрокурора

ПриватБанк (Київ) відшкодував 230 млн грн податків, що не надійшли до бюджету до націоналізації банку в результаті службової підробки колишнього керівника одного з департаментів фінустанови, повідомила прес-служба Офісу генпрокурора у вівторок.

Згідно з повідомленням, досудове розслідування встановило, що зазначений керівник під час складання податкових декларацій незаконно застосував ставку податку 0% при виплаті доходу нерезидента замість передбачених Податковим кодексом 15%, що призвело до ненадходження до бюджету 230 млн грн.

У ПриватБанку не прокоментували обставини справи.

Уряд України 18 грудня 2016 року ухвалив рішення про націоналізацію ПриватБанку та влив у його капітал понад 155 млрд грн.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2021 року за розміром загальних активів ПриватБанк посідав 1-ше місце (568,244 млрд грн) серед 73 банків, що діяли в країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Литви про "напад" на резиденцію Путіна: очільник Кремля має на меті саботувати досягнення України і США у Флориді

Рішення щодо суверенітету України має приймати сам Київ – глава МЗС Канади

Україна і США під час переговорів у Мар-а-Лаго підготували пакет рішень для економічного відновлення

У Вишгороді встановили генератори для забезпечення безперебійного електропостачання житлових будинків

Росіяни контролюють близько половини Покровська - Сирський

Ще семеро українських дітей вдалося повернути з окупованих територій

Сибіга назвав важливим для України рішення Канади про нову допомогу на 2,5 млрд канадських доларів

Підвищення тарифів на розподіл газу для підприємств має бути відтерміновано - Терехов

Сибіга поінформував главу МЗС Панами про масштабні удари РФ та мирні зусилля України

Кабмін скасував призначення Бадахова заступником міністра юстиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА