15:19 24.03.2021

Кабмін дозволив організовувати кейтеринг у навчальних закладах

1 хв читати
Кабмін дозволив організовувати кейтеринг у навчальних закладах

Кабінет Міністрів України затвердив норми і порядок організації харчування в навчальних закладах і дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, якими, зокрема, дозволяється влаштування кейтерингу.

Відповідну постанову уряд ухвалив з одноденним доопрацюванням на засіданні в середу.

Згідно з текстом документа, засновники і керівники навчальних закладів та дитячих закладів оздоровлення і відпочинку можуть обрати найефективнішу модель організації харчування - кейтеринг, який має відповідати всім вимогам щодо безпечності харчових продуктів.

Крім цього, передбачено структуру харчування, що базується на рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо принципів здорового харчування, з урахуванням фізіологічних потреб дітей. Також встановлено обмеження за продуктами, що містять сіль, цукор і жири.

Встановлено перелік продуктів, які заборонено використовувати, зокрема снеки, м'ясні і рибні продукти промислового виробництва, каву, солодкі газовані напої.

Зазначено також перелік продуктів, які мають бути в щоденному раціоні учнів: злакові, овочі, фрукти, ягоди та молочні продукти.

Водночас якщо у дитини є довідка від сімейного лікаря або педіатра про деякі дієтичні потреби, навчальний заклад зобов'язаний організувати окреме харчування для цієї дитини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА