Інтерфакс-Україна
08:02 02.03.2021

Найвищій нагороді МЗС "За відданість дипломатичній службі" надано ім'я першого глави дипвідомства Анатолія Зленка

1 хв читати
Найвищій нагороді МЗС "За відданість дипломатичній службі" надано ім'я першого глави дипвідомства Анатолія Зленка

У Міністерстві закордонних справ України прийняли рішення надати найвищій нагороді "За відданість дипломатичній службі" ім'я першого глави МЗС Анатолія Зленка, повідомив міністр Дмитро Кулеба.

"Найвища відзнака МЗС України "За відданість дипломатичній службі" тепер носитиме ім’я Анатолія Зленка. Таке рішення я ухвалив сьогодні, у день, коли ми втратили першого міністра закордонних справ незалежної України, людину, яка все життя була відданою нашій державі та її дипломатії - Анатолія Зленка", - написав Кулеба на своїй сторінці в Facebook.

Міністр зазначив, що Зленко забезпечив тяглість дипломатичної традиції на рубежі 1991 року, заклав фундамент дипломатії незалежної України, виховав багатьох українських дипломатів і головне - залишився для всіх взірцем дипломата.

Як повідомлялося, Зленко помер на 83-му році життя. Він очолював українське зовнішньополітичне відомство в 1991-1994 і 2000-2003 роках, у 1994-97 рр був постійним представником України при ООН, а в 1997-2000 - при ЮНЕСКО.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський проінформував генсека НАТО про перемовини української команди в США

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА