Інтерфакс-Україна
19:55 26.02.2021

ФДМ у понеділок оголосить конкурс на посаду гендиректора "Центренерго"

2 хв читати
ФДМ у понеділок оголосить конкурс на посаду гендиректора "Центренерго"

Фонд держмайна (ФДМ) України в понеділок, 1 березня, оголосить конкурс на посаду генерального директора ПАТ "Центренерго", повідомив глава ФДМ Дмитро Сенниченко.

"Сьогодні (у п'ятницю - ІФ) ми призначили нового в.о. керівника підприємства, у понеділок оголосимо конкурс", - сказав Сенниченко на прес-конференції у п'ятницю.

Він роз'яснив, що спочатку кандидати будуть відібрані міжнародними агентствами з пошуку персоналу, потім передані на розгляд конкурсної комісії при Кабінеті міністрів.

На питання кореспондента агентства "Інтерфакс-Україна", чому ФДМ при першій зміні керівництва "Центренерго" влітку 2020 року не замінив його дирекцію, Сенниченко відповів, що Фонд не міг цього зробити через відсутність подання на такі дії з боку керівника підприємства. Також він уточнив, що, згідно з домовленостями з в.о. гендиректора "Центренерго" Олександром Корчинським, пропозиції щодо керівного складу повинні були надійти від нього протягом двох місяців після призначення.

"Але у нього не вийшло", - додав глава ФДМ.

При цьому він сказав, що в п'ятницю для представлення нового керівництва довелося заходити на підприємство за участю правоохоронних органів.

"Коли ми приїхали на "Центренерго" представляти нове керівництво, нам ніхто не відкрив. Ми з поліцією, зі спецназом туди зайшли", - пояснив Сенниченко, уточнивши, що охорону ПАТ вже змінено.

Разом із тим, Сенниченко зазначив, що Корчинському вдалося вивести підприємство з кризи, досягнувши показників прибутковості за результатами 2020 року в 50-100 млн грн. Крім того, "Центренерго" зробило великий внесок в енергозабезпечення України під час вугільної кризи. До того ж, за його інформацією, збитки ПАТ через закупівлі газу у НАК "Нафтогаз України" для включення в роботу блоків на цьому паливі склали близько 500 млн грн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА