09:01 25.02.2021

Організатори ігор у Токіо закликали глядачів через COVID-19 замінити вигуки оплесками під час естафети Олімпійського вогню

1 хв читати
Організатори ігор у Токіо закликали глядачів через COVID-19 замінити вигуки оплесками під час естафети Олімпійського вогню

Оргкомітет Олімпійських ігор у Токіо в четвер оголосив про важливість дотримання заходів безпеки, спрямованих на боротьбу з поширенням коронавірусу, під час естафети Олімпійського вогню, повідомляють японські ЗМІ.

"Ми ведемо підготовку до естафети. Дуже важливо, що ми вважаємо безпеку нашим пріоритетом і вживаємо достатніх заходів проти коронавірусу", - сказала голова оргкомітету Сейко Хасімото.

Вона повідомила, що глядачам буде дозволено спостерігати за естафетою, але їм потрібно мати на обличчі маску і дотримуватися дистанції. Крім того, їх закликали відмовитися від схвальних вигуків і замінити їх оплесками.

"Вони повинні будуть підтримувати естафету оплесками, а не вигуками", - зазначила Сейко Хасімото.

Організатори також попередили, що заздалегідь не повідомлятимуть точний маршрут проходження естафети, щоб уникнути скупчення натовпу.

Очікується, що естафета розпочнеться 25 березня у тренувальному футбольному центрі в Фукусімі, а потім пройде територією всіх інших 46 префектур, після чого вогонь буде доставлено на церемонію відкриття, яку заплановано провести 23 липня.

Олімпіада в Токіо була запланована на 2020 рік, однак через пандемію коронавірусу її перенесли. Планується, що Ігри відбудуться з 23 липня до 8 серпня 2021 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА