Інтерфакс-Україна
07:24 20.02.2021

Зеленський візьме участь у Всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура" 22 лютого

1 хв читати
Зеленський візьме участь у Всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура" 22 лютого

Президент України Володимир Зеленський візьме участь у Всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура", який відбудеться 22 лютого, повідомляє прес-служба Офісу президента України.

"На форумі обговорять теми відновлення та розбудови інфраструктури в Україні. Зокрема, йтиметься про продовження Національної програми "Велике будівництво", фінансування довгострокових проектів та роль міжнародних партнерів у цьому процесі. Учасники форуму пояснять логіку ухвалення рішень щодо пріоритетів фінансування інфраструктури. Також будуть обговорені перспективи річкових перевезень, оновлення місцевих аеропортів, модернізація "Укрзалізниці" та інфраструктури майбутнього", - йдеться в повідомленні, на сайті Офісу президента України в п'ятницю ввечері.

В Офісі президента зазначили, що всі охочі зможуть поставити питання спікерам форуму на сайті і сторінках заходу в соцмережах.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти скинули 3 бомби на Слов'янськ, у місті 6 постраждалих, серед них дитина – ОВА

Військові зможуть повернутися з СЗЧ в обраний підрозділ протягом 5 діб після подання рапорту – Міноборони

Сили оборони уразили важливий об'єкт нафтотранспортної інфраструктури, пункти управління та райони зосередження противника

УЧХ взяв участь у навчаннях ДСНС та МВС

СБУ уразила нафтогазовий термінал "Таманьнафтогаз" на півдні РФ

В Україні в неділю очікуються короткочасні дощі, місцями грози

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 77 голосів

Росіяни вдарили по Запорізькій області, одна людина загинула – МВС

На Сумщині внаслідок ударів загинули двоє людей – ОВА

Вибухотехніки Нацполіції з початку повномасштабного вторгнення вилучили майже 490 тис. боєприпасів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА