Інтерфакс-Україна
12:50 18.02.2021

Станції метро "Палац спорту" й "Майдан Незалежності" в Києві закриті через повідомлення про мінування

1 хв читати
Станції метро "Палац спорту" й "Майдан Незалежності" в Києві закриті через повідомлення про мінування

У Києві станції метро "Палац спорту" та "Майдан Незалежності" закриті на вхід і вихід через анонімне повідомлення про мінування, повідомляє КП "Київський метрополітен".

"Станції "Палац спорту" і "Майдан Незалежності", а також пересадочні вузли закриті на вхід і вихід. Надійшов анонімний дзвінок про мінування!" - зазначено в повідомленні на сторінці у Facebook.

Інформацію про відкриття станцій буде оприлюднено відразу після завершення перевірки.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА