Інтерфакс-Україна
11:48 16.02.2021

За минулу добу в Києві коронавірусом заразилися 308 киян, одужали - втричі більше

1 хв читати
За минулу добу в Києві коронавірусом заразилися 308 киян, одужали - втричі більше

За минулу добу в українській столиці підтвердили 308 випадків зараження коронавірусом, 11 осіб померли, одужали - 938, повідомив мер Віталій Кличко.

"Плюс 308 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (загалом 132 468)", - зазначив київський мер.

Він уточнив, що за минулу добу вірус виявили у 175 жінок віком від 20 до 85 років і 4 дівчат від 8 до 17 років. Також захворів 121 чоловік віком від 20 до 85 років і 8 хлопчиків від 6 до 16 років.

За добу до київських лікарень госпіталізували 47 пацієнтів.

Загальна кількість померлих від COVID-19 жителів столиці сягнула 2 532 особи, ще 88 377 успішно подолали хворобу.

"Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому (91), Деснянському (61) і Дніпровському (39) районах", - резюмував Кличко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: Ісландія та Польща приєднались до угоди зі створення Спецтрибуналу проти агресії РФ

З початку доби вівторка на фронті відбулось 184 бойових зіткнення – Генштаб

Сибіга і глава МЗС Норвегії обговорили оборонну підтримку України та спільне виробництво

Частина Чернігова залишилась без електропостачання через аварію

Ворог вдарив БпЛА по Черкасах, загинула восьмирічна дитина та ще 14 людей постраждали – поліція

Місцева мешканка зазнала гострої реакції на стрес через авіаудар по Черкаській Лозовій – Синєгубов

Україна була готова до складнощів із отриманням озброєнь за PURL з самого початку війни в Ірані, повідомив Зеленський

Перший із 6 F-16, які Норвегія колись передала Україні, незабаром буде введений в експлуатацію – прем'єр

Дата приїзду американських перемовників Віткова та Кушнера до Києва ще невідома – Зеленський

Зеленський повідомив про drone deal з Норвегією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА