Питання про призначення Вітренка першим віце-прем'єром - міністром енергетики на засіданні фракції "Слуга народу" не розглядалося

Питання про призначення в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка першим віце-прем'єр-міністром - міністром енергетики втретє на засіданні фракції "Слуга Народу" не розглядалося, але не можна не виключати, що воно може з'явитися на порядку денному сесії, заявив глава парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
"Питання про призначення втретє Вітренка не розглядалося, але я не виключаю, що воно може з'явитися", - сказав Гетманцев на брифінгу в понеділок у Києві.
Водночас він не відповів на питання, коли парламент зможе розглянути проект постанови про призначення Вітренка.
"Ви знаєте, що постанову про призначення може бути включено до порядку денного в будь-який час", - зазначив нардеп.