Інтерфакс-Україна
11:08 28.01.2021

У Новій Зеландії розпочало роботу почесне консульство України

1 хв читати
У Новій Зеландії розпочало роботу почесне консульство України

Посол України в Сінгапурі Катерина Зеленко під час віртуальної церемонії підписала Угоду про функції та обов'язки почесного консула України в місті Окленд (Нова Зеландія) з Олександром Киричуком.

"Консульський округ почесного консула України в Окленді охоплюватиме всю територію Нової Зеландії", - повідомляє прес-служба МЗС України.

Олександр Киричук народився в Одесі, а з 2002 року проживає з сім'єю і займається підприємницькою діяльністю у Новій Зеландії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

Генштаб: Уражено Туапсинський НПЗ, Таманьнєфтєгаз та низку інших цілей російських окупантів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА