Інтерфакс-Україна
15:36 27.01.2021

До квартири Навального прийшли з обшуком, повідомляють його соратники

1 хв читати
До квартири Навального прийшли з обшуком, повідомляють його соратники

У квартирі опозиціонера Олексія Навального в Мар'їно відбувається обшук, повідомляє директор Фонду боротьби з корупцією Іван Жданов.

"У Мар'їно до квартири Олексія Навального прийшли з обшуком", - написав Жданов у Twitter у середу.

За його словами, в квартирі перебуває брат Олексія - Олег Навальний.

Жданов додав, що поки що невідомо, у зв'язку з чим відбувається обшук.

17 січня Олексія Навального затримали в аеропорту Шереметьєво відразу після повернення з Німеччини, де він перебував на лікуванні та реабілітації. Хімкинський міський суд 18 січня на виїзному засіданні у відділі поліції заарештував його до 15 лютого.

29 грудня 2020 року ФСВП оголосила Навального в розшук. Претензії до опозиціонера пов'язані з порушенням ним зобов'язань, накладених вироком у так званій справі Ів Роше, яким його визнано винним у шахрайстві і легалізації грошових коштів.

23 січня, в багатьох містах Росії відбулися несанкціоновані масові акції на підтримку Навального. Сотні учасників протестів були затримані, правоохоронні органи порушили понад 20 кримінальних проваджень.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА