Інтерфакс-Україна
07:53 27.01.2021

Російські найманці на Донбасі за добу п'ять разів порушили режим тиші, поранено українського військовослужбовця

1 хв читати
Російські найманці на Донбасі за добу п'ять разів порушили режим тиші, поранено українського військовослужбовця

За минулу добу російські найманці на Донбасі п'ять разів відкривали вогонь по українських позиціях на Донбасі, поранення отримав український військовослужбовець, якого госпіталізували, повідомили в прес-центрі штабу Операції об'єднаних сил.

"За минулу добу, 26 січня, в районі проведення операції Об'єднаних сил було зафіксовано п'ять порушень режиму припинення вогню. У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" неподалік Новоолександрівки збройні формування Російської Федерації відкривали вогонь з автоматичних станкових гранатометів, ручного протитанкового гранатомета, великокаліберного кулемета, стрілецької та снайперської зброї. Внаслідок прицільного обстрілу позицій українських захисників один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав кульове поранення. Військовому оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу", - сказано в ранковому зведенні на сторінці штабу в Фейсбук у середу.

Крім того поблизу Новозванівки противник застосував автоматичний гранатомет.

Неподалік Авдіївки, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід", противник вів вогонь зі станкового протитанкового гранатомета і великокаліберного кулемета. А в передмісті Мар'їнки зафіксовано застосування снайперської зброї.

У прес-центрі наголосили, що на обстріли противника українські захисники відкривали вогонь.

"З початку поточної доби, 27 січня, уздовж всієї лінії розмежування порушень режиму припинення вогню не зафіксовано", - констатували в штабі.

 

 

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА