Інтерфакс-Україна
09:46 26.01.2021

Міносвіти застерігає від користування веб-ресурсами з недостовірною або маніпулятивною інформацією

1 хв читати
Міносвіти застерігає від користування веб-ресурсами з недостовірною або маніпулятивною інформацією

Міністерство освіти і науки України застерігає від використання неофіційних ресурсів і сторінок у соціальних мережах, які можуть бути оформлені візуально схоже до ресурсів і сторінок відомства, але при цьому містити маніпуляції або навмисне викривлену інформацію.

"Останнім часом з’явилося декілька Telegram-каналів і Facebook-сторінок, які частково або повністю використовують офіційну графіку брендбуку Міністерства освіти і науки України задля ілюстрації своїх повідомлень. Зміст цих дописів не відповідає дійсності, містить маніпуляції або зумисно викривлену інформацію", - йдеться в повідомленні прес-служби Міносвіти.

У міністерстві також назвали перелік ознак, які допоможуть зрозуміти, що під виглядом нібито офіційної позиції Міносвіти публікують матеріал із недостовірним змістом. У таких публікаціях, зокрема, повністю або частково сфальсифіковано логотип міністерства, вони містять повідомлення без підпису, дати і QR-коду, посилання на неофіційні ресурси (переважно інші Telegram-канали).

Крім того, в міністерстві наголошують, що не співпрацюють у проектах з організаціями, що надають платні освітні послуги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА