Інтерфакс-Україна
20:05 20.01.2021

Комітет ВР із нацбезпеки просить КС розглянути питання відповідності Тупицького посаді, яку він обіймає

1 хв читати
Комітет ВР із нацбезпеки просить КС розглянути питання відповідності Тупицького посаді, яку він обіймає

Парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки просить Конституційний Суд України розглянути питання відповідності Олександра Тупицького займаній посаді голови Конституційного Суду.

"Члени комітету підтримали звернення комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки до Конституційного Суду України щодо розгляду питання про відповідність О. М. Тупицького вимогам Конституції України та закону "Про Конституційний Суд України"..., зокрема - про його відповідність критерію "високі моральні якості" та... займаній посаді", - йдеться на веб-сторінці профільного комітету в середу.

Водночас сайт політичної партії "Голос" повідомляє, що її представники у комітеті це звернення не підтримали.

За словами члена комітету Сергія Рахманіна (фракція "Голос"), кожен має діяти відповідно до Конституції та законодавства.

"Не може ЖЕК рекомендувати президенту призначати начальника Генерального штабу. Не може РНБО рекомендувати Вищій раді правосуддя звільняти або залишати на посаді суддю. Так само і профільний комітет Верховної Ради з безпеки та оборони не має права звертатися до КС щодо розгляду питання про високі моральні якості або їх відсутність у судді КС. Кожен має займатися своєю справою", - вважає Рахманін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

Омбудсмена Лубінця звинувачують у плагіаті в дисертації, але цього недостатньо для позбавлення ступеня

В Чернігівській області двоє людей загинуло, ще двоє зазнали поранень через ворожі атаки дронів

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати цивільні, які постраждали на ТОТ, - Кабмін

Ворог вночі вдарив по промислових об’єктах Одещини: один загиблий, двоє поранених

ППО знешкодила 106 зі 131 БпЛА, зафіксовано влучання на 15 локаціях

ДСНС: За добу на Харківщині внаслідок обстрілів загинув мирний житель, 14 постраждали, ліквідовано чотири пожежі

Генштаб зафіксував впродовж доби 151 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА