Інтерфакс-Україна
14:03 02.01.2021

Рятувальники ліквідували загоряння в поїзді Миколаїв - Івано-Франківськ - Рахів

1 хв читати
Рятувальники ліквідували загоряння в поїзді Миколаїв - Івано-Франківськ - Рахів

Рятувальники не допустили пожежі в електропоїзді сполученням Миколаїв - Івано - Франківськ - Рахів, повідомило Головне управління Держслужби з НС в Рівненській області в соцмережі Фейсбук.

Повідомлення про загоряння в поїзді на станції Радивилів (Рівненська область) надійшло на спецлінію "101" 2 січня о 10.40.

Рятувальники встановили, що загоряння сталося в кузові в районі мотор-компресора редуктора.

Жертв і постраждалих немає.

Поїзд налічував 12 вагонів, в яких було 228 пасажирів і 26 провідників.

"Усіх пасажирів евакуювали співробітники поліції спільно зі співробітниками залізниці", - наголошується в повідомленні.

До ліквідації пожежі залучали одну одиницю техніки та сім рятувальників ДСНС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА