Інтерфакс-Україна
15:11 28.12.2020

Під час акції біля Мінрегіону постраждав правоохоронець, поліція відкрила справу

1 хв читати
Під час акції біля Мінрегіону постраждав правоохоронець, поліція відкрила справу

За фактом нападу на поліцейського біля Міністерства розвитку громад та територій розпочато кримінальне провадження, правоохоронці затримали правопорушника, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"Сьогодні, під час забезпечення правопорядку на безстроковій акції, група осіб намагалася прорватися до приміщення Міністерства розвитку громад та територій. При цьому чоловік наніс тілесні ушкодження поліцейському", - йдеться у повідомленні.

Так, правопорушник затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За фактом нападу на поліцейського розслідується кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України.

Зазначається, що після проведення першочергових слідчих дій можлива додаткова правова кваліфікація дій осіб, які намагалися прорватися до приміщення міністерства.

"Правоохоронці продовжують цілодобово нести службу із забезпечення правопорядку під час безстрокової акції та закликають учасників висловлювати свою позицію у правовий спосіб", - додали у поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА