Інтерфакс-Україна
10:47 03.12.2020

Троє людей загинули в ДТП на трасі Львів-Луцьк

1 хв читати
Троє людей загинули в ДТП на трасі Львів-Луцьк

Троє людей загинули внаслідок дорожньо-транспортної пригоди на трасі Львів-Луцьк біля с. Сабанівки Радехівського району Львівської області близько 6:00 ранку в четвер.

"Водій автомобіля "Ауді", 50-річний місцевий житель, виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з мікроавтобусом "Мерседес-спринтер", яким керував 35-річний житель Рівненської області", - повідомляє відділ комунікації головного управління Національної поліції у Львівській області.

Унаслідок зіткнення водій "Ауді" загинув на місці аварії, а водій мікроавтобуса і його 56-річна пасажирка, також жителька Рівненської області, померли від отриманих травм у Радехівській центральній районній лікарні.

За зазначеним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ситуація з водо- і теплопостачанням в Києві залишається складною, запроваджені аварійні графіки відключень світла – мер

Підписання "плану процвітання" між Україною та США скасоване — ЗМІ

Зеленський: Ворог має можливість виробляти десь 350 дронів на добу

Зеленський про Гренландію: Я дуже хочу, щоб Америка почула Європу у форматі дипломатії, думаю – так це і станеться

Погода в середу в Україні без змін, у четвер морози зменшуватимуться, на заході сніжитиме

Стартував прийом заявок від громад на фінансування будівництва укриттів у дитсадках - Свириденко

Зеленський: У нас стало трохи більше систем ППО

Президент Єврокомісії в Давосі: Іммобілізація росактивів – це нагадування для РФ та послання для світу – Європа буде з Україною

Зеленський щодо саміту G7: Поки Макрон мене не запрошував

Україна отримала запрошення до Ради миру Трампа – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА