Інтерфакс-Україна
13:58 29.11.2020

Граната вибухнула вночі біля центрального офісу партії "Нацкорпус"

2 хв читати
Граната вибухнула вночі біля центрального офісу партії "Нацкорпус"

У партії "Національний корпус" заявляють, що гранату кинули під їхній офіс в Оболонському районі Києві.

"Близько другої ночі 29 листопада невідомі кинули гранату РГД-5 під центральний офіс Національного Корпусу (вул.Зої Гайдай, 9/8). Унаслідок теракту ніхто не постраждав", - йдеться в заяві, розміщеній на сайті партії в неділю.

У "Нацкорпусі" розцінили подію, як залякування і заявили, що вони не вплинуть на діяльність нашої політичної сили. Водночас у партії зазначають, що це вже другий подібний випадок за останній час: "як і минулого разу (який стався 25 жовтня 2020 року) гранату кинули в офіс, розміщений на першому поверсі багатоповерхового будинку".

У політсилі нагадали, що в суботу провели масштабну акцію під посольством РФ. "Вважаємо, що вибух в офісі пов'язаний як з цією акцією, так і в цілому з активною діяльністю Нацкорпусу з боротьби з російською агентурою в Україні", - йдеться в заяві.

У "Нацкорпусі" також відзначили "вибіркову увагу правоохоронних органів до подібних випадків": "на відміну від вибуху гранати в офісі ОПЗЖ в Полтаві, коли поліція дуже швидко знайшла і затримала підозрюваних, розслідування аналогічних провокацій щодо Нацкорпусу правоохоронці ігнорують".

Як повідомлялося, про вибух імовірно гранати біля громадської приймальні лідера однієї з політичних партій в Оболонському районі Києва повідомили в Національній поліції Києва, при цьому не уточнивши назву політсили. "Постраждалих немає. Унаслідок вибуху частково пошкоджено паркан і двері будинку", - повідомили правоохоронці.

За словами начальника Оболонського управління поліції Євгена Худякова, вибухотехніки на місці події виявили деформовані металеві фрагменти, залишки імовірно від гранати, які вилучили і направили на експертизу. На місці події відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато два кримінальні провадження за ч.4 ст. 296 (Хуліганство) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок нічної атаки РФ на Одещину пошкоджено енергетичну та газову інфраструктуру - ОВА

Генштаб зафіксував упродовж доби 144 бойові зіткнення

Премʼєр Швеції: Нас не вдасться шантажувати. Тільки Данія і Гренландія вирішують питання щодо Данії і Гренландії

ППО знешкодило 126 із 145 безпілотників, зафіксоване влучання 13 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

В Іспанії внаслідок аварії поїздів загинула щонайменше 21 людина

У кількох регіонах України через російські обстріли запроваджено аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

Упродовж доби поранено троє людей внаслідок ударів РФ по 34 населених пунктах Запорізької області

Фон дер Ляєн заявила про єдність європейських лідерів у захисті суверенітету Гренландії та Данії

Санчес: Вторгнення США до Гренландії зробило б Володимира Путіна найщасливішою людиною у світі

Трамп заявив про необхідність усунення російської загрози для Гренландії через бездіяльність Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА