Інтерфакс-Україна
19:15 26.11.2020

Бажаючі попрощатися з Марадоною стоять по кілька годин у черзі до президентського палацу, де виставлено труну з його тілом

1 хв читати
Бажаючі попрощатися з Марадоною стоять по кілька годин у черзі до президентського палацу, де виставлено труну з його тілом

Не менше трьох годин доводиться вистоювати в черзі тим, хто вирішив попрощатися з легендарним аргентинським футболістом Дієго Марадоною, труну з тілом якого виставлено в четвер для прощання в "Рожевому будинку" - президентському палаці в Буенос-Айресі.

За повідомленнями аргентинського телеканалу TN24, на момент початку церемонії прощання натовп футбольних фанатів спробував вломитися в приміщення, в результаті відбулися сутички з поліцією, одна людина отримала травми.

Телеканал публікує кадри з коптерів, на яких відображено величезну чергу охочих попрощатися з легендарним футболістом.

У церемонії прощання взяли участь президент Аргентини Альберто Фернандес з дружиною, міністри спорту і туризму, закордонних справ, соціального розвитку, транспорту та охорони здоров'я, а також депутати аргентинського парламенту. Данину пам'яті легенді футболу віддали гравці низки футбольних клубів Аргентини.

Очікується, що пізніше в четвер Марадону поховають, але в похоронній церемонії зможуть взяти участь лише його рідні і найближчі друзі.

Матіас Моріа, агент Марадони, повідомив про його кончину 25 листопада. Пізніше Моріа висловив думку, що футболіст помер через запізніле прибуття лікарів.

Аргентинська преса повідомила, що у Марадони стався серцевий напад.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА