Інтерфакс-Україна
09:00 18.11.2020

Помічником глави Пентагону з питань міжнародної безпеки став відомий в США бойовий пілот

1 хв читати
Помічником глави Пентагону з питань міжнародної безпеки став відомий в США бойовий пілот

Посаду помічника міністра оборони США з питань міжнародної безпеки отримав Скотт О'Греді, колишній американський бойовий пілот, який здобув популярність у 1995 році під час бойових дій в Боснії, інформує Пентагон.

Після того, як винищувач F-16, який пілотував О'Греді, був збитий в 1995 році поблизу міста Бихача на північному сході Боснії, йому вдалося протягом шести днів ховатися від боснійських сербів. У результаті пілота врятували американські морські піхотинці. Свою історію О'Греді описав в книзі "Повернутися з честю", за мотивами якої в 2001 році був знятий фільм "У тилу ворога" ("Behind Enemy Lines").

О'Греді нагороджений медалями Бронзова зірка і Пурпурне серце.

Після відходу з військової служби в 2001 році Про О'Греді займався літературною творчістю, читав лекції, працював прес-секретарем, у 2011 році балотувався в Сенат штату Техас від республіканців.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

13 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Італійська компанія планує тестування системи ППО Michelangelo в Україні до кінця 2026 року

Україна вдячна депутатам Європарламенту за засудження розкрадання коштів і цінностей Ощадбанку в Угорщині - Сибіга

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

Росія заробляє до 150 млн доларів щодня на нафті через кризу на Близькому Сході - ЗМІ

ПС ЗСУ ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ЗАГРОЗУ ЗАСТОСУВАННЯ БАЛІСТИЧНОГО ОЗБРОЄННЯ

Міністр оборони Франції підтвердила підтримку України напередодні візиту Зеленського до Парижа

Київський апеляційний суд скасував поділ майна підсанкційної Лебедєвої на 43 млн грн

Шестеро французьких військових поранені в результаті атаки безпілотника в Іраку - ЗМІ

Україна вітає перехід МКС до відкритого розслідування злочинів режиму Лукашенка - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА