Інтерфакс-Україна
07:15 16.11.2020

Трамп пообіцяв подати "великі позови" за результатами виборів

1 хв читати
Трамп пообіцяв подати "великі позови" за результатами виборів

Президент США Дональд Трамп повідомив, що планує подати "великі позови", які покажуть неконституційність виборів 2020 року.

"Багато судових справ, які порушуються в усій країні, - це не наші справи, а справи людей, які бачили жахливі зловживання. Наші великі позови, що показують неконституційність виборів 2020 року і обурення тим, що було зроблено для зміни результату, скоро будуть подані!"- повідомив Трамп у Twitter.

Раніше Трамп заявив, що його суперник Джо Байден переміг на виборах "тільки в очах фейкових медіановин".

"Я нічого не визнаю. У нас попереду довгий шлях (великими літерами в тексті президента - ІФ)", - написав він у Twitter.

Вибори в США відбулися 3 листопада. Більшість голосів вже підраховано, але офіційні результати обробки бюлетенів у штатах будуть відомі пізніше в листопаді. Однак на підставі наявних даних провідні американські ЗМІ спрогнозували перемогу Байдена. Сам Байден також вважає себе переможцем виборів, з успіхом на них його привітали багато світових лідерів.

Республіканець Трамп, який обвинуватив демократів у шахрайстві і в тому, що вони "вкрали" у нього перемогу, не визнає поразки. Він ініціював низку судових позовів з метою добитися перегляду результатів голосування в кількох штатах, що може зайняти тривалий час.

Напередодні Трамп заявив, що наразі не знає, чи зможе залишитися при владі на другий термін.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

Глава ОВА просить одеситів зберігати витримку

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА